سخن مدیر عامل

       خوشحال و مسروریم که با فعالیت نظام مند و نگـاه مشتـری مدارانـه خود توانسته ایم با جلب رضایت مشتریان و ارائـه سـرویـس هـای خدمــات رسانـی سریع جایگاه مناسب و قابل توجهی را در بازار تولید و... مطالعه بیشتر...


Loading the player ...
  • تست1
  • تست2

کاهش تحرک احتمال بروز واریس را افزایش می دهد

با تغییر سبک زندگی و کاهش تحرک ابتلا به بیماری واریس رو به افزایش بوده و امروزه حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد انسان ها به این بیماری مبتلا هستند.
دکتر ربانی، فوق تخصص جراحی عروق گفت: با ماشینی شدن سبک زندگی و کاهش تحرک ابتلا به بیماری واریس در حال افزایش بوده و امروزه حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد انسان ها به این بیماری مبتلا هستند.
وی درباره ی انواع بیماری واریس گفت: وقتی رگ های سطحی زیر پوست قطر و طولشان افزایش می یابد و مارپیچ می شود و واريس به وجود می آید که برای این بیماری نمی توان انواع در نظر گرفت و در واقع بیماری واریس بر اساس شدت و ضعف آن در ۴ گروه درجه بندی می شود مثلاً واریس درجه ی اول رگ های ظریف و کوچک را در ناحیه ساق پا و گاهاً ران پا درگیر کرده و به صورت پراکنده در این نواحی دیده می شود هر چه شدت این بیماری و میزان درگیری آن بیشتر باشد واریس در درجه بالاتری قرار دارد.

دکتر ربانی در پاسخ به این سوال که آیا برای واریس درمان قطعی وجود دارد خاطر نشان کرد: در واقع واریس درمان واقعی نداشته و فقط می توان تا حدودی آن را مهار کرد برای درمان آن هم پزشکان معمولاً از روش های درمانی ساده شروع می کنند مثل استفاده از جوراب های واریس که از افزایش قطر رگ ها جلوگیری میکند و در مراحل بعدی به سراغ تزریق ، جراحی و لیزر درمانی می روند.

وی در ادامه افزود: این بیماری بیشتر در افراد چاق و افرادی که شغل های ایستاده داشته و همچنین زمینه ی ارثی دارند بیشتر دیده می شود بنابراین افزایش تحرک و ورزش کردن تا حد بسیاری و پیشگیری از واریس موثر است البته باید به این نکته هم توجه کرد که ابتلا به این بیماری در خانم ها بیشتر از آقایان است.

گفتنی است شرکت سهند دارو سبز بعنوان یکی دیگراز اقمار هلدینگ TebSepidFam ژل درمان واریس ERBAVEN FRESH GEL را در لیست محصولات درمانی خود گنجانده است، این ژل یک فرآورده بهداشتی بوده که ترکیبی از روتین، Escin,Bromelin,Aloe و ویتامین E بوده که کمک بسزایی در درمان واریس و نارسایی سیاهرگ ها و مشکلات عروق محیطی و همچنین عضلات پشت پا می کند. این ژل شامل ۳۰ نوع ماده مختلف بوده و قادر است نفوذپذیری دیواره رگها را کاهش داده و خاصیت ضد التهابی از خود نشان می دهد. این ژل محصول ESI ایتالیا بوده و از تمامی داروخانه های سراسر کشور می توان آن را تهیه نمود.

تمامی حقوق این پرتال متعلق به شرکت سپید طب نیا می باشد.
طراحی و پشتیبانی: شرکت مهندسی هماتک
email:      info@tebsepidfam.com      .      tebsepidfam.com
Tel:      +98(21) 26204746      +98(21) 26204748