سخن مدیر عامل

       خوشحال و مسروریم که با فعالیت نظام مند و نگـاه مشتـری مدارانـه خود توانسته ایم با جلب رضایت مشتریان و ارائـه سـرویـس هـای خدمــات رسانـی سریع جایگاه مناسب و قابل توجهی را در بازار تولید و... مطالعه بیشتر...


Loading the player ...
  • تست1
  • تست2

افزایش فشارخون با دمای بدن ارتباط دارد

پزشکان اعلام کردند علت اینکه نمک موجب بالا رفتن فشارخون می‌شود این است که نمک عملکرد تنظیم فشارخون با دمای بدن را برای دستگاه گردش خون دشوارتر می‌سازد.
دکتر روبرت پی بلانک فیلد، متخصص بالینی طب خانواده در دانشکده پزشکی دانشگاه «وسترن ریزرو» و دکتر الن ال. گلیکمن متخصص علوم پزشکی در دانشگاه ایالتی «کنت» تاثیر مصرف آب و نمک را با مصرف آب به تنهایی، روی گروه ۲۲ نفری از مردان سالمی که فشارخون بالا نداشتند، آزمایش کردند.

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، این پزشکان بررسی‌هایی را روی فشار خون شرکت کنندگان و همچنین دمای انتهای راست روده و شاخص قلبی (میزان خونی که در هر دقیقه توسط قلب پمپاژ می‌شود) در این افراد انجام دادند و همزمان ۵/۱ تا ۳ ساعت پس از فرایند گوارش، ادرار این افراد را نیز در هر دو گروه آزمایش کردند.

این آزمایشات نشان داد که هضم آب و نمک خیلی بیشتر از هضم آب به تنهایی، دمای بدن را پایین می‌آورد و این تاثیر روی فعالیت‌های طبیعی مغز اثر اختلالی برجای می‌گذارد.

جهت تنظیم گردش خون سهند دارو سبز یکی از اقمار هلدینگ TebSepidFam به شما مکمل غذایی DIUR ERBE FORTE را پیشنهاد می کند که محصولی گیاهیست از کمپانی ESI ایتالیا. این محصول دارای اثر دیورتیک بوده و به دفع اسید اوریک و نمک کمک می کند و همچنین سموم بدن را تخلیه مینماید. این محصول بدون هیچ اثر سوئی گردش خون را تنظیم می کند .

 

تمامی حقوق این پرتال متعلق به شرکت سپید طب نیا می باشد.
طراحی و پشتیبانی: شرکت مهندسی هماتک
email:      info@tebsepidfam.com      .      tebsepidfam.com
Tel:      +98(21) 26204746      +98(21) 26204748